Reclama
marți, 8 februarie 2011
Webcam Live Sinaia Cota 1200-1400 - imagini live drum
Webcam Live Sinaia Cota 1200-1400 - imagini live drum
Reclama
Webcam Live Poiana Brasov - Masivul Postavaru - imagini live
Webcam Live Poiana Brasov - Masivul Postavaru - imagini live
Reclama
Imagini Live - Poiana Brasov - Starea Partiilor webcam live
Imagini Live - Poiana Brasov - Starea Partiilor webcam live
Reclama
Webcam Live - Partie Vatra Dornei - imagini live
Webcam Live - Partie Vatra Dornei - imagini live
Reclama
miercuri, 15 septembrie 2010
Dolce sport live online
Dolce sport live online a fost lansat zilele trecute de Romtelecom si au anuntat intentii de a achizitiona in primavara televizarea meciurilor de Liga 1
Reclama
marți, 15 iunie 2010
LIVE Piata Constitutiei - Parlament Greva
LIVE Piata Constitutiei - Parlament Greva
Grevisti au blocat strazile, canicula nu ii imoaie pe oameni care vor ca Guvernul Boc sa cada.
Roberta Anastase discuta in birou cu Boc si Udrea despre ce urmeaza sa faca.
Grevisti au blocat strazile, canicula nu ii imoaie pe oameni care vor ca Guvernul Boc sa cada.
Roberta Anastase discuta in birou cu Boc si Udrea despre ce urmeaza sa faca.
Reclama
LIVE: Palatul Parlamentului - grevisti forteaza intrarea
LIVE: Palatul Parlamentului - grevisti forteaza intrarea si se bat cu jamdarmi.
Reclama
duminică, 31 ianuarie 2010
Restaurant Giurigiu : Perla
Recomandarea saptamanii ar fi : Restaurantul Perla din Portul Giurgiu
Am mancat acolo Pastrav la Gratar cu Legume , este bun de tot :) un pret decent 6 lei suta de grame de pastrav.
Au mai multe preparate din peste , samaramura , plachie , prajit si la gratar insa eu va recomand pastravul.
Personalul este amabil preturile sunt decente , locatia este buna mai ales vara cand se poate sta pe terasa si se poate privii dunarea :)
Deci daca vi din Bulgaria si ti-e foame dute la Perla in Portul Giurgiu
Am mancat acolo Pastrav la Gratar cu Legume , este bun de tot :) un pret decent 6 lei suta de grame de pastrav.
Au mai multe preparate din peste , samaramura , plachie , prajit si la gratar insa eu va recomand pastravul.
Personalul este amabil preturile sunt decente , locatia este buna mai ales vara cand se poate sta pe terasa si se poate privii dunarea :)
Deci daca vi din Bulgaria si ti-e foame dute la Perla in Portul Giurgiu
Reclama
Abonați-vă la:
Postări (Atom)